طراحی وبسایت ناین

ارائه خدمات طراحی سایت (Web Design)، سئو (SEO)، محتوا نویسی، مدیریت سایت و … 

به راهنمایی نیاز دارید؟ همین حالا با ما تماس بگیرید!

پرسش های متداول

مبلغی که بابت طراحی وبسایت پرداخت میکنید بستگی به موارد زیادی مثل حجم کار، تعداد محصولات و خدمات، نوع دامین، نوع هاست و ... دارد. برای اطلاع از هزینه طراحی سایت مورد نظر خود، با ما تماس بگیرید.

بعد از یکسال باید هزینه پشتیبانی فنی، هاست و دامینی که تهیه کرده اید را بپردازید. این مبلغ بصورت سالانه باید پرداخت شود و بستگی به نوع هاست و دامینی دارد که انتخاب کرده اید.

ما برای تولید محتوا و طراحی وبسایت شما وقت میگذاریم و به زمان نیاز داریم و این مورد به حجم کاری سفارش شما بستگی دارد. طراحی یک وبسایت معمولا حداقل به 1 هفته و حداکثر 1 ماه زمان نیاز دارد.

بعد از به پایان رسیدن طراحی و تایید شما، هرگونه تغییر و ویرایش در ظاهر و مطالب وبسایت شامل هزینه میشود و این مبلغ بستگی به حجم تغییرات دارد و در همان زمان برآورد خواهد شد. 

به زبان ساده، هاست فضایی است که اطلاعات وبسایت شما در آن قرار میگیرد و دامین نشانی وبسایت شما است و برای استفاده از این امکانات باید هزینه آنها به صورت سالانه پرداخت شود.

در صورتی که با مدیریت محتوا آشنا باشید، برای شما یک دسترسی ورود به پنل مدیریت در نظر گرفته می شود که امکان ارسال مقالات و مطالب مورد نظر خود را داشته باشید. مدیریت محتوا توسط ما نیز انجام می شود و هزینه آن بستگی به حجم کار دارد.

منظور از پشتیبانی فنی، برطرف کردن مشکلاتی مانند بالا نیومدن سایت و یا بهم ریختن ظاهر سایت، بروزرسانی های ضروری و … می باشد. هزینه پشتیبانی فنی بهمراه هزینه هاست و دامین بصورت سالانه محاسبه می شود.

در این مورد باید صبور باشید و معمولا بعد از گذشت 6 ماه تا 1 سال، شاهد افزایش مخاطبان وبسایت خواهید بود. توجه داشته باشید که سئوی وبسایت به فاکتورهای زیادی بستگی دارد که یکی از آنها به روز بودن وبسایت از نظر محتوا و مطالب میباشد.

طراحی وبسایت ناین در یک نگاه!

طراحی وبسایت ناین، با بهره‌گیری از دانش فنی و سالها تجربه، آماده ارائه خدمات طراحی سایت (Web Design)، سئو (SEO)، محتوا نویسی، مدیریت سایت و …  میباشد.

رعایت تکنیک های سئو

ما با رعایت تکنیک های سئو، اطمینان حاصل خواهیم کرد که جایگاه وبسایت شما در صفحات اول گوگل باشد.

تضمین امنیت

ما با اعمال تنظیمات امنیتی مناسب و رعایت اصول طراحی، امنیت وبسایت شما را تضمین میکنیم.

قیمت و کیفیت مناسب

ما بدون اینکه کیفیت را فدای کمیت کنیم تا حد امکان هزینه های طراحی وبسایت را کاهش داده ایم.

تضمین سرعت

ما با استفاده از کدنویسی استاندرد و رعایت اصول طراحی، سرعت وبسایت شما را تضمین میکنیم.

پشتیبانی دائمی

ما پشتیبان و همراه وبسایت شما هستیم. هر زمان که نیاز به راهنمایی داشتید میتوانید با ما تماس بگیرید.

محتوای کاربردی

ما با ارائه محتوای مناسب، خدمات، فعالیت، محصولات و … شما را به خوبی معرفی خواهیم کرد.

سادگی طراحی

ما همگام وبسایتی ساده و امروزی را برای شما طراحی میکنیم که برای کاربران و قابل فهم باشد.

طرح بندی مناسب

ما با توجه به موضوع و هدف وبسایت شما، طرح بندی و رنگ بندی مناسب را در نظر خواهیم گرفت.

ناوبری مناسب

ما با ارائه ناوبری مناسب، به کاربران شما کمک میکنیم تا به اطلاعات مورد نیاز خود دسترسی داشته باشند.

برای کسب و کار خود وبسایت میخواهید؟

طراحی سایت خود را به ما بسپارید. فعالیت شما در هر زمینه‌ای که باشد، ما با رعایت جدیدترین تکنیک های سئو، بهترین قیمت، کیفیت عالی، سرعت بالا، امنیت فوق العاده، بالاترین بازدهی و … برای شما وبسایتی طراحی خواهیم کرد تا در دنیای آنلاین، حضور قدرتمندی داشته باشید.